پایگاه دانش هلدینگ توسعه دهندگان

هلدینگ توسعه دهندگان

مرجع دانش تخصصی هلدینگ بین المللی توسعه دهندگان

مهاجرت | ویزا و تور مسافرتی | افتتاح حساب بین المللی | ثبت شرکت

مجوز لجستیک ثبت شرکت دبی جبل علی چیست؟

برآورد زمان مطالعه: 2 دقیقه

نوع مجوزی که برای فعالیت در دبی جبل علی جفزا نیاز دارید بستگی به فعالیتی دارد که کسب و کار شما قصد دارد در آن شرکت کند. جبل علی قطبی برای صنعت لجستیک است و لجستیک یک صنعت پر رونق در منطقه آزاد جبل علی است.

این بخش خاص دارای تعدادی فعالیت است که باعث ایجاد نوع جدیدی از مجوزها شده است که در Jafza در دسترس است. با بیش از 430 شرکت فعال در جفزا که خدمات لجستیک و زنجیره تامین را ارائه می دهند، این مجوز ویژه مزیت بیشتری را برای شرکت های لجستیک فراهم می کند.

مجوز لجستیک برای ثبت شرکت دبی اجازه می دهد تا تعدادی از خدمات لجستیک خاص (مانند ذخیره سازی، حمل و نقل، توزیع، مرتب سازی، حمل و نقل و فعالیت های تسویه، مدیریت سفارش، مدیریت موجودی و غیره) توسط شرکت ها اجرا شود.

با نزدیکی به بندر جبل علی، این نوع مجوز یک انتخاب محبوب برای شرکت‌هایی است که به طور خاص فعالیت‌های ترخیص و حمل و نقل کالا از کانال دبی را انجام می‌دهند.

هزینه مجوز لجستیک چقدر است؟

هزینه مجوز لجستیک در Jafza صرف نظر از تعداد فعالیت ها و گروه های انتخاب شده، مانند مجوز جنرال ترید است که در صفحه ثبت شرکت در دبی قیمت به روز آن را می توانید مشاهده نمایید.

چه زمانی مجوز لجستیک مورد نیاز است؟

  • زمانی که تنها فعالیت شرکت ارائه خدمات به صنعت لجستیک و زنجیره تامین باشد.
  • هنگامی که کسب و کار خدماتی را ارائه می دهد که مربوط به عملیات بندری، ترخیص کالا، حمل و نقل کالا، بسته بندی به منظور حمل و نقل، ذخیره سازی کالا از طرف مشتری و ارائه کلیه خدمات 3PL است.

به عنوان بخشی از این مجوز، شما ممکن است موجودی محصولات فیزیکی را در اختیار داشته باشید – با این حال، ممکن است در خرید یا فروش چنین کالاها و محصولاتی شرکت نداشته باشید. همچنین نمی توانید فرآیندهای تولیدی را انجام دهید یا فعالیت های بسته بندی یا تولید محصولات و کالاها را به منظور فروش انجام دهید. بسته بندی فقط به نیاز حمل و نقل محدود می شود.

ذکر این نکته ضروری است که صدور پروانه تدارکات نیازمند ترخیص و تایید برخی مدارک قبل از رسیدگی به درخواست صدور این مجوز است.

چگونه برای مجوز لجستیک و ثبت شرکت دبی درخواست دهید

ایجاد یک شرکت با مجوز لجستیک به مراحل زیر نیاز دارد:

۱- شما باید فرم درخواست ثبت شرکت و فرم تعهد EHS را که توسط ثبتداک برای شما ارسال میشود را به طور کامل تکمیل کنید و تمام مدارک مورد نیاز را ارسال کنید.

۲- شما باید نوع تشکیل شرکتی را که می خواهید در دبی ثبت کنید را انتخاب کنید. برای اطلاعات بیشتر به بخش انواع حقوقی شرکت دبی در وب سایت ما مراجعه کنید.

شما باید مدارک لازم را به Jafza ارائه دهید تا شرکت خود را به عنوان ارائه دهنده خدمات لجستیک تأیید کند. این ممکن است شامل گواهی ثبت نام از نهادهای دولتی تایید شده مانند گمرک دبی باشد یا نباشد.

پس از تکمیل مراحل ثبت شرکت خود بر اساس شکل گیری، از شما خواسته می شود که نوع مجوز را انتخاب کنید – اینجاست که باید مجوز لجستیک را انتخاب کنید.

موضوعات:
این مقاله برای شما مفید بود؟
نپسندیدم 0 2 از 2 این مقاله را مفید یافتند.
بازدید ها: 94