پایگاه دانش هلدینگ توسعه دهندگان

هلدینگ توسعه دهندگان

مرجع دانش تخصصی هلدینگ بین المللی توسعه دهندگان

مهاجرت | ویزا و تور مسافرتی | افتتاح حساب بین المللی | ثبت شرکت

مجوز تجارت الکترونیک برای ثبت شرکت دبی جبل علی چیست؟

شما اینجا هستید:
برآورد زمان مطالعه: 2 دقیقه

بیش از 1180 شرکت از 95 کشور، با توانایی تجارت با استفاده از کانال های دیجیتال، نقش اساسی در بخش خرده فروشی و تجارت عمومی Jafza ایفا می کنند. ظهور تجارت الکترونیک به عنوان بستری برای انجام تجارت ، کاتالیزور برای ایجاد مجوز تجارت الکترونیک از جفزا بوده است.

مجوز تجارت الکترونیکی دبی به یک کسب و کار اجازه می دهد تا کسب و کار خود را تحت نوع تشکیل انتخابی با روش اصلی انجام تجارت تنها با استفاده از کانال های دیجیتال ثبت کند. زمانی که کانال فروش غیر فیزیکی باشد، این مجوز به کسب و کار امکان داد و ستد محصولات را می دهد.

این بدان معنی است که تجارت یا فروش محصولات با استفاده از ویترین فروشگاه فیزیکی مجاز نیست.

جامعه خرده‌فروشی امارات متحده عربی می‌تواند روی Jafza برای حمایت از نیازهای لجستیکی خود از طریق نوآوری‌های دیجیتال خود حساب کند. گرد هم آوردن اجزای مورد نیاز برای ایجاد یک اتصال لجستیکی چندوجهی واقعاً بر تعهد بلندمدت دبی برای تسهیل رشد و توسعه تجارت منطقه‌ای و جهانی تأکید می‌کند.

هزینه مجوز تجارت الکترونیک چقدر است؟

هزینه مجوز تجارت الکترونیک در Jafza مشابه مجوز تجارت عمومی (جنرال تریدینگ) است که صرف نظر از تعداد فعالیت ها و گروه ها میباشد و در سایت ثبتداک در قسمت ثبت شرکت دبی جبل علی به روز درج شده است.

** کلیه هزینه های ذکر شده قابل تغییر بوده و تغییر در این هزینه توسط ثبتداک اطلاع رسانی خواهد شد.

چه زمانی مجوز تجارت الکترونیک مورد نیاز است؟

  • زمانی که فعالیت تجارت در قالب فروش محصولات و خدمات صرفاً از طریق کانال های دیجیتال باشد.
  • شما ممکن است موجودی کالاهای فیزیکی را نگه دارید، اما نمی‌توانید فعالیت فروش را به صورت حضوری یا فیزیکی روی پیشخوان، در نمایشگاه، در یک فروشگاه خرده‌فروشی و غیره انجام دهید. روش فروش شما فقط از طریق کانال دیجیتال است.
  • شما نمی توانید موجودی محصولات فیزیکی را نگه دارید و با فروش محصولات و خدمات با استفاده از کانال های دیجیتالی که تامین کننده محصولات مستقیماً به مصرف کننده ارسال می شود، تجارت را انجام می دهید.
در صورتی که کسب‌وکار شما نیاز به انجام فروش در یک فروشگاه خرده‌فروشی، در نمایشگاه یا به صورت فیزیکی از طریق تعامل بین کسب‌وکار و مصرف‌کننده داشته باشد، می‌توانید مجوز تجارت را به همراه مجوز تجارت الکترونیک درخواست کنید. این امر به کسب و کار امکان انجام عملیات و فروش با استفاده از رسانه های دیجیتال و غیر دیجیتال را می دهد.
ذکر این نکته ضروری است که صدور مجوز تجارت الکترونیک با جفزا نیاز به تایید سازمان تنظیم مقررات دیجیتال مخابرات امارات متحده عربی دارد.

مراحل ثبت درخواست مجوز تجارت الکترونیک دبی

ایجاد یک شرکت با مجوز تجارت الکترونیک نیازمند مراحل زیر است:

۱- شما باید فرم درخواست ثبت شرکت دبی و فرم تعهد EHS را که ثبتداک در اختیارتان قرار میدهد را به طور کامل تکمیل کنید و تمام مدارک مورد نیاز را ارسال کنید.
۲- شما باید نوع تشکیل شرکتی را که می خواهید در دبی ثبت کنید را انتخاب کنید. برای اطلاعات بیشتر به بخش انواع شرکت دبی در وب سایت ما مراجعه کنید.
۳- شما باید مدارک لازم را به ثبتداک ارائه دهید تا تأیید شود که تمام روش های فروش فقط با استفاده از کانال دیجیتال انجام می شود.

این امر همچنین به تأیید سازمان تنظیم مقررات دیجیتال مخابرات (TDRA) امارات متحده عربی نیاز دارد.

هنگامی که مراحل ثبت شرکت خود را بر اساس شکل گیری انجام دادید، از شما خواسته می شود که نوع مجوز را انتخاب کنید – اینجاست که باید مجوز تجارت الکترونیکی را انتخاب کنید.

موضوعات:
این مقاله برای شما مفید بود؟
نپسندیدم 0 0 از 0 این مقاله را مفید یافتند.
بازدید ها: 111