پایگاه دانش هلدینگ توسعه دهندگان

هلدینگ توسعه دهندگان

مرجع دانش تخصصی هلدینگ بین المللی توسعه دهندگان

مهاجرت | ویزا و تور مسافرتی | افتتاح حساب بین المللی | ثبت شرکت

ثبت شرکت سهامی عام در دبی PLC چگونه است؟

برآورد زمان مطالعه: 2 دقیقه

نحوه راه اندازی PLC در دبی

یک شرکت سهامی عام در امارات متحده عربی به عنوان یک شرکت سهامی عام یا PLC شناخته می شود. چنین شرکتی یک شرکت با مسئولیت محدود در منطقه آزاد است، به این معنی که تعهدات شرکت محدود به سرمایه پرداخت شده آن است. این شکل گیری امکان ایجاد شرکتی را فراهم می کند که دارای سهام عمومی است که می تواند در بازار عمومی خرید و فروش شود.

سهام یک شرکت سهامی عام (PLC) معمولاً در بورس ها معامله می شود و حقوق و حمایت های خاصی مانند سهامداران در شرکت های خصوصی ارائه می دهد.

شرکت های سهامی عام می توانند با فروش سهام اضافی، سرمایه خود را افزایش دهند.

PLC دارای شخصیت حقوقی متمایز از سهامداران خود است و دارای ظرفیت، حقوق و امتیازات یک شخص مستقل است.

اگر می خواهید یک شرکت سهامی عام در امارات راه اندازی کنید، ضروری است که از مشاوره حقوقی حرفه ای و مشاوره با کارشناسانی که می توانند در مورد قوانین شرکت امارات متحده عربی مشاوره دهند، مشورت کنید.

روش راه اندازی شرکت سهامی عام در دبی PLC

راه اندازی یک شرکت سهامی عام مستلزم انجام مجموعه ای از معیارها است. چند مرحله اساسی وجود دارد که برای شروع فرآیند باید طی شود:

1- علاقه خود را به صورت آنلاین در ثبتداک ثبت کنید. می توانید با ثبت علاقه خود سفر خود را به صورت آنلاین آغاز کنید. پس از تکمیل فرم آنلاین ما، تیم فروش و مشاوره ما با شما تماس می گیرند تا درخواست شما را بررسی کنند.
۲- یک جلسه مشاوره با تیم فروش و مشاوره رزرو کنید. در این جلسه از شما خواسته می شود فرم درخواست امضا شده خود را به همراه لیست تمام مدارک مورد نیاز ارسال کنید.
۳- پیشنهادی را از راه‌حل‌های فهرست‌شده ما انتخاب کنید، نوع مجوز را انتخاب کنید و پرداخت را برای فرآیند راه‌اندازی کسب‌وکار انجام دهید. مطمئن شوید که لیست فعالیت های تجاری وزارت توسعه اقتصاد امارات متحده عربی که توسط ثبتداک برای شما تهیه شده است را برای نوع مجوز خود مرور کرده اید.
۴- در حالی که فرآیند راه اندازی PLC در حال انجام است، می توانید با تیم لیزینگ ما در مورد راه حل های ارائه شده ما همکاری کنید. ثبتداک همچنین راه‌حل‌های توسعه سفارشی را ارائه می‌دهد که به شما امکان می‌دهد کسب و کار خود را گسترش دهید و محیطی مناسب برای نیازهای خود ایجاد کنید.

برای راه اندازی شرکت سهامی عم در دبی PLC چه مدارکی لازم است؟

PLC اساساً یک شرکت سهامی عام است که در بورس اوراق بهادار پذیرفته می شود.

هنگامی که علاقه خود را برای راه اندازی شرکت خود به صورت آنلاین ثبت کردید، در زمان ارسال درخواست خود برای راه اندازی PLC با Jafza به مدارک زیر نیاز خواهید داشت که فرم ها توسط ثبتداک برای تکمیل به شما ارسال می شود:

۱- فرم درخواست جافزا.
۲- فرم درخواست سلامت و ایمنی محیط (EHS).
۳- خلاصه پروژه یا طرح کسب و کار نمونه ای از این الگو را در صفحه 22 فرم درخواست خواهید دید. شما باید این را به یک صفحه محدود کنید.
۴- فرم هویت (KYC) که باید به همراه فرم درخواست پر و ارسال شود.
۵- فرم مالک ذینفع نهایی (UBO) که باید به همراه فرم درخواست پر و ارسال شود. تصمیم کابینه شماره (58) در سال 2020 همه شرکت‌های امارات متحده عربی را ملزم می‌کند که ذینفع نهایی یک تجارت را اعلام کنند. به عبارت ساده، مالک ذینفع نهایی (UBO) فردی است که ذینفع نهایی یک شرکت است.

بر اساس گفتگوی اولیه با مشاور فروش ثبتداک، ممکن است مشخص شود که ممکن است مستندات بیشتری مورد نیاز باشد. در طول جلسه یا از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد.


موضوعات:
این مقاله برای شما مفید بود؟
نپسندیدم 0 3 از 3 این مقاله را مفید یافتند.
بازدید ها: 36